PROJEKTY

Staramy się aby nasze projekty fotograficzne nawiązywały do wielu dziedzin życia: sztuki, kultury oraz sportu. Pragniemy przez to propagować fotografię wśród wielu środowisk nie tylko artystycznych ale również wśród dzieci, młodzieży, dorosłych i niepełnosprawnych.

„Speedway na Golaju”

Od 2018 roku jesteśmy partnerem Poznańskiego Stowarzyszenia Żużlowego Skorpiony. W ramach tego projektu jesteśmy zaangażowani w oprawę fotograficzną tego niezwykle emocjonującego i jakże medialnego sportu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych fotografią sportową do kontaktu.

„Tablice Śladami Powstania Wielkopolskiego”

Projekt współrealizowany z Fundacja Kochania Poznania mający na celu skatalogowanie i stworzenie przewodnika po miejscach związanych z Powstaniem Wielkopolskim. Po miejscach które są upamiętnione poprzez tablice pamiątkowe.